Define Logo Seamless Sports Bra Jungle green/Black

399kr

Sømløs sports-BH med logobånd. Medium støtte.

Valgt farge: Lysegrønn
Finnes i disse fargene
Define Logo Seamless Sports Bra Black/Dk Grey
Define Logo Seamless Sports Bra Blush
Define Logo Seamless Sports Bra Graphite/Black
Define Logo Seamless Sports Bra Jungle green/Black
Define Logo Seamless Sports Bra Light Grey
Define Logo Seamless Sports Bra Powder Blue
Define Logo Seamless Sports Bra Sand/White
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S L XL XXL
Kjøp et matchende produkt
Resirkulert materiale
Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
L S XS M XL XXL
Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
649kr
Tekniske egenskaper
  • Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Medium støtte

    Sports-BH-en har medium støtte. Passer aktiviteter med middels intensitet.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

Tekniske egenskaper
  • Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Medium støtte

    Sports-BH-en har medium støtte. Passer aktiviteter med middels intensitet.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 173 cm og bruker S.

    Kundefavoritten Define Seamless er her med et oppdatert logo-design! Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - SWEATTECH™ teknologi
    - Elastisk bånd med ICIW-logo i midjen
    - 4-veis elastikk
    - 92 % resirkulert Nylon, 8 % spandex
    - Medium støtte

    Spesifikasjoner
      Farge: Lysegrønn
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Recycled Nylon 8% Spandex
      Resirkulert materiale: Ja
      Artikkelnr: 11828-223
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Kundefavoritten Define Seamless er her med et oppdatert logo-design! Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      - SWEATTECH™ teknologi
      - Elastisk bånd med ICIW-logo i midjen
      - 4-veis elastikk
      - 92 % resirkulert Nylon, 8 % spandex
      - Medium støtte

      Spesifikasjoner
        Farge: Lysegrønn
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Recycled Nylon 8% Spandex
        Resirkulert materiale: Ja
        Artikkelnr: 11828-223
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      L S XS M XL XXL
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      649kr

      Kjøp denne stilen

      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      L S XS M XL XXL
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      649kr

      Andre kjøpte også:

      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      L S XS M XL XXL
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      649kr
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      S XS M XL L
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      499kr
      Define Seamless Pocket Tights Black
      M XL L S XS
      Define Seamless Pocket Tights Black
      699kr
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      S XS M XL L
      Define Seamless Tights Graphite Wmn
      599kr
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Sports Bra Blush
      38
      XXL M XS L XL
      Define Logo Seamless Sports Bra Blush
      249kr (399kr)

      Andre kjøpte også:

      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      L S XS M XL XXL
      Define Logo Seamless Tights Wmn Jungle green/Black
      649kr
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      M XL L S XS
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America