Define Adjustable Sports Bra Faded Violet Melange

399kr / 199kr

Justerbar seamless sport-BH med lett støtte.

Valgt farge: Lilla
Finnes i disse fargene
Define Adjustable Sports Bra Black
Define Adjustable Sports Bra Faded Violet Melange
Define Adjustable Sports Bra Light Grey
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS
Kjøp et matchende produkt
Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
50
M XS L S
Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
249kr (499kr)
Tekniske egenskaper
  • Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Justerbare skulderstropper

    Plagget har justerbare skulderstropper slik at du kan tilpasse det for best mulig passform.

Tekniske egenskaper
  • Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Lett støtte

    Sports-BH-en har lett støtte. Passer aktiviteter med lav intensitet.

    Justerbare skulderstropper

    Plagget har justerbare skulderstropper slik at du kan tilpasse det for best mulig passform.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 170 cm og bruker XS.

    Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - 92 % nylon 8 % spandex
    - ICIW-logo foran
    - SWEATTECH™
    - Justerbare stropper som kan bæres på mange måter
    - Justerbart midje
    - Lav støtte

    Spesifikasjoner
      Farge: Lilla
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Støtte: Lett støtte
      Artikkelnr: 11314-153
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      - 92 % nylon 8 % spandex
      - ICIW-logo foran
      - SWEATTECH™
      - Justerbare stropper som kan bæres på mange måter
      - Justerbart midje
      - Lav støtte

      Spesifikasjoner
        Farge: Lilla
        Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
        Støtte: Lett støtte
        Artikkelnr: 11314-153
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      50
      M XS L S
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      249kr (499kr)
      Define Seamless Sports Bra Faded Violet Melange
      34
      S M XS L
      Define Seamless Sports Bra Faded Violet Melange
      229kr (349kr)

      Kjøp denne stilen

      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      50
      M XS L S
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      249kr (499kr)
      Define Seamless Sports Bra Faded Violet Melange
      34
      S M XS L
      Define Seamless Sports Bra Faded Violet Melange
      229kr (349kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      50
      M XS L S
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      249kr (499kr)
      Define Seamless Sports Bra Black
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      50
      L XS
      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      199kr (399kr)
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      S XS M XL L
      Define Seamless Bikers Black Wmn
      499kr
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      50
      M XS L S
      Define Seamless Bikers Light Grey Wmn
      249kr (499kr)
      Define Adjustable Sports Bra Black
      L S M XS
      Define Adjustable Sports Bra Black
      399kr
      Resirkulert materiale
      Define Logo Seamless Sports Bra Sand/White
      38
      L S XS M XL XXL
      Define Logo Seamless Sports Bra Sand/White
      249kr (399kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      50
      M XS L S
      Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn
      249kr (499kr)
      Define Seamless Sports Bra Black
      M XL L S XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Tights Black Wmn
      L S XS M XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      50
      L XS
      Define Adjustable Sports Bra Light Grey
      199kr (399kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America