&noscript=1" /> Queen Mesh Seamless Biker Shorts Powder Blue Melange | Kjøp tre

Queen Mesh Seamless Biker Shorts Powder Blue Melange

549kr

Seamles-shorts med mesh-paneler. Høyt liv.

Valgt farge: Lyseblå
Finnes i disse fargene
Queen Mesh Seamless Biker Shorts Black
Queen Mesh Seamless Biker Shorts Graphite Melange
Queen Mesh Seamless Biker Shorts Khaki Melange
Queen Mesh Seamless Biker Shorts Powder Blue Melange
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS Få igjen! S Få igjen! M Få igjen! L
Kjøp et matchende produkt
Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
L M XS
Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
449kr
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 163 cm og bruker S.

    Alle hilser dronningen! Queen Mesh er en av våre mest populære kolleksjoner, og det er lett å forstå hvorfor. Med sitt superkomfortable, sømløse materiale, stilige og høyfunksjonelle nettmønster og supre passform hører det hjemme i enhver treningsgarderobe.

    Plaggene er laget med den nyeste sømløse teknologien, og materialene har fireveis stretch som gir deg en utrolig fleksibilitet slik at du kan gjennomføre treningsøktene dine best mulig. Det slitesterke materialet beholder fargen til tross for mange runder i vaskemaskinen, og det nupper ikke. Materialet transporterer effektivt svette og tørker fort. Med svært få sømmer og god passform, vil treningstøyet hjelpe deg å forbedre ytelsen din under trening. 360 graders mobilitet og lett materiale gjør tightsene perfekt for treningsøkter når du skal være myk og strekke ut.

    Kolleksjonen finnes i mange forskjellige farger, slik at du kan finne din favoritt.

    - 48 % polyamid, 45 % polyester, 7 % spandex
    - ICIW-logo
    - Mykt og elastiisk stoff
    - Nettingmønstre bak
    - SWEATTECHTM
    - Høy midje for perfekt passform

    Spesifikasjoner
      Farge: Lyseblå
      Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
      Artikkelnr: 11602-147
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Alle hilser dronningen! Queen Mesh er en av våre mest populære kolleksjoner, og det er lett å forstå hvorfor. Med sitt superkomfortable, sømløse materiale, stilige og høyfunksjonelle nettmønster og supre passform hører det hjemme i enhver treningsgarderobe.

      Plaggene er laget med den nyeste sømløse teknologien, og materialene har fireveis stretch som gir deg en utrolig fleksibilitet slik at du kan gjennomføre treningsøktene dine best mulig. Det slitesterke materialet beholder fargen til tross for mange runder i vaskemaskinen, og det nupper ikke. Materialet transporterer effektivt svette og tørker fort. Med svært få sømmer og god passform, vil treningstøyet hjelpe deg å forbedre ytelsen din under trening. 360 graders mobilitet og lett materiale gjør tightsene perfekt for treningsøkter når du skal være myk og strekke ut.

      Kolleksjonen finnes i mange forskjellige farger, slik at du kan finne din favoritt.

      - 48 % polyamid, 45 % polyester, 7 % spandex
      - ICIW-logo
      - Mykt og elastiisk stoff
      - Nettingmønstre bak
      - SWEATTECHTM
      - Høy midje for perfekt passform

      Spesifikasjoner
        Farge: Lyseblå
        Materialer: 48% Polyamide, 45% Polyester, 7% Spandex
        Artikkelnr: 11602-147
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Kjøp denne stilen

      Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
      L M XS
      Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
      449kr
      Queen Mesh Sports Bra Powder Blue Melange Wmn
      43
      L
      Queen Mesh Sports Bra Powder Blue Melange Wmn
      199kr (349kr)

      Kjøp denne stilen

      Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
      L M XS
      Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
      449kr
      Queen Mesh Sports Bra Powder Blue Melange Wmn
      43
      L
      Queen Mesh Sports Bra Powder Blue Melange Wmn
      199kr (349kr)

      Andre kjøpte også:

      Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
      L M XS
      Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
      449kr
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Graphite Melange
      L M XS
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Graphite Melange
      549kr
      Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
      50
      M XS
      Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
      349kr (699kr)
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      L M S XS
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      449kr
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Khaki Melange
      L M S XS
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Khaki Melange
      549kr
      Queen Mesh Sports Bra Powder Blue Melange Wmn
      43
      L
      Queen Mesh Sports Bra Powder Blue Melange Wmn
      199kr (349kr)
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Black
      L S XS
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Black
      549kr
      Queen Mesh Icon Sports Bra Black
      L S XS
      Queen Mesh Icon Sports Bra Black
      449kr

      Andre kjøpte også:

      Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
      L M XS
      Queen Mesh Icon Sports Bra Powder Blue Melange
      449kr
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Graphite Melange
      L M XS
      Queen Mesh Seamless Biker Shorts Graphite Melange
      549kr
      Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
      50
      M XS
      Queen Mesh Tights Grey Melange Wmn
      349kr (699kr)
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      L M S XS
      Queen Mesh Icon Sports Bra Graphite Melange
      449kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America