&noscript=1" /> Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn | Kjøp trenings
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

ICIW-familien ser flott ut!

Define Seamless Bikers Faded Violet Melange Wmn

Seamless sykkelshorts med høyt liv.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelsesguide
Velg størrelseXSSML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke mobilitet under trening
    - Elastisk og slitesterkt stoff
    - ICIW-logo på venstre hofte og diskret strikkelogo på høyre bein
    - SWEATTECH™
    - Høyt liv for perfekt passform
    - 20 cm innersøm

    Modellen er 170 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Lilla
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Lengde (cm): 20 cm
      Materialer: 57% Nylon, 35% Polyester 8% Spandex
      Artikkelnr: 11259-153
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    Define Seamless Cropped T-shirt Faded Violet Melange Wmn
    L
    Define Seamless Cropped T-shirt Faded Violet Melange Wmn
    399kr
    Define Seamless Tights Faded Violet Melange Wmn
    L
    Define Seamless Tights Faded Violet Melange Wmn
    599kr

    ICIW-familien ser flott ut!

    omdömen

    Bestselgere

    Define Seamless Pocket Tights Black
    L M S XS
    Define Seamless Pocket Tights Black
    699kr
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    L M
    Define Seamless LS Crop Top Jungle Green Wmn
    399kr
    Define Seamless Sports Bra Taupe Melange
    L XS
    Define Seamless Sports Bra Taupe Melange
    349kr
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Graphite
    L M S XS
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Graphite
    449kr

    Andre kjøpte også:

    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    599kr
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Bikers Black Wmn
    499kr
    Define Adjustable Sports Bra Faded Violet Melange
    L M S XS
    Define Adjustable Sports Bra Faded Violet Melange
    399kr
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Smokey Blue Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Biker Shorts Smokey Blue Wmn
    549kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America