Summer Sale

Define Cropped 1/4 Zip White

449kr / 269kr

Kort langermet topp med ¼ glidelås.

Valgt farge: Hvit
Finnes i disse fargene
Define Cropped 1/4 Zip Black
Define Cropped 1/4 Zip Desert Sand
Define Cropped 1/4 Zip Graphite
Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
Define Cropped 1/4 Zip Sand
Define Cropped 1/4 Zip Taupe
Define Cropped 1/4 Zip White
Define Cropped 1/4 zip Black/Black
Define Cropped 1/4 zip Coral
Define Cropped 1/4 zip Daisy Blue
Velg størrelse
XS S M L XL
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Kjøp et matchende produkt
Tekniske egenskaper
  • Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Glidelåser

    På ICANIWILL har vi tatt et aktivt valgt om å kun samarbeide med SAB og YKK. YKK ble grunnlagt i Japan i 1934 og er i dag verdens største leverandør av glidelåser. SAB vinner år etter år utmerkelser for arbeidet sitt med å designe og skape produkter i verdensklasse. Begge aktørene er ledende innen utvikling og produksjon av høykvalitets nyskapende og velprøvde glidelåser, glidelåstrekkere og annet tilbehør.

    Hvorfor YKK og SAB? Vi tror på det vi kaller "bærekraftig designprosess" der valget av leverandører til alle deler av plagget til sammen bidrar til å gi plagget god levetid. Ved å velge etablerte og sterke aktører innen for eksempel glidelåser, bidrar det til en bærekraftig og tidløs design.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

Tekniske egenskaper
  • Sweattech

    Vår egenutviklede Sweattech™-teknologi er lagd for å transportere fukt og svette fra kroppen til stoffets overflate, der det fordamper. Dermed kan du holde deg tørr ogt komfortabel når du trener.

    Glidelåser

    På ICANIWILL har vi tatt et aktivt valgt om å kun samarbeide med SAB og YKK. YKK ble grunnlagt i Japan i 1934 og er i dag verdens største leverandør av glidelåser. SAB vinner år etter år utmerkelser for arbeidet sitt med å designe og skape produkter i verdensklasse. Begge aktørene er ledende innen utvikling og produksjon av høykvalitets nyskapende og velprøvde glidelåser, glidelåstrekkere og annet tilbehør.

    Hvorfor YKK og SAB? Vi tror på det vi kaller "bærekraftig designprosess" der valget av leverandører til alle deler av plagget til sammen bidrar til å gi plagget god levetid. Ved å velge etablerte og sterke aktører innen for eksempel glidelåser, bidrar det til en bærekraftig og tidløs design.

    Fireveis stretch

    Materialet er i stretch både vertikalt og horisontalt noe som gir en utrolig fleksibilitet og elastitisitet. Det gir full bevegelsesfrihet for å gjøre treningsøkten din så behagelig som mulig.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 175 cm og bruker S.

    Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke bevegelighet under trening
    - ICIW-logo foran
    - ICANIWILL-logo bak
    - YKK 1/4-glidelås foran
    - SWEATTECH™
    - Kort passform 

    Spesifikasjoner
      Farge: Hvit
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 11274-002
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke bevegelighet under trening
      - ICIW-logo foran
      - ICANIWILL-logo bak
      - YKK 1/4-glidelås foran
      - SWEATTECH™
      - Kort passform 

      Spesifikasjoner
        Farge: Hvit
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
        Artikkelnr: 11274-002
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      ICIW-familien ser flott ut!

      omdömen

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra White
      209kr (349kr)
      Define Seamless Sports Bra Black
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      244kr (349kr)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      60
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      200kr (499kr)
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      40
      L S M XL
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      269kr (449kr)
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      50
      XL M L
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      225kr (449kr)
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      314kr (449kr)
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      40
      S XS M XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      359kr (599kr)

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      35
      M XS L S
      Define Seamless Tights Black Wmn
      389kr (599kr)
      Define Seamless Sports Bra White
      40
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra White
      209kr (349kr)
      Define Seamless Sports Bra Black
      30
      L S XS M XL
      Define Seamless Sports Bra Black
      244kr (349kr)
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      60
      S M XS L
      Define Seamless Biker Shorts Black Wmn
      200kr (499kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom