&noscript=1" /> Define Cropped 1/4 Zip White | Kjøp treningsklær på nett | ICAN

Define Cropped 1/4 Zip White

449kr

Kort langermet topp med ¼ glidelås.

Valgt farge: Hvit
Finnes i disse fargene
Define Cropped 1/4 Zip Black
Define Cropped 1/4 Zip Desert Sand
Define Cropped 1/4 Zip Graphite
Define Cropped 1/4 Zip Jungle Green
Define Cropped 1/4 Zip Sand
Define Cropped 1/4 Zip Taupe
Define Cropped 1/4 Zip White
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S M L
Kjøp et matchende produkt
Tekniske egenskaper
Tekniske egenskaper
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 175 cm og bruker S.

    Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke bevegelighet under trening
    - ICIW-logo foran
    - ICANIWILL-logo bak
    - YKK 1/4-glidelås foran
    - SWEATTECH™
    - Kort passform 

    Spesifikasjoner
      Farge: Hvit
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 11274-002
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

      - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke bevegelighet under trening
      - ICIW-logo foran
      - ICANIWILL-logo bak
      - YKK 1/4-glidelås foran
      - SWEATTECH™
      - Kort passform 

      Spesifikasjoner
        Farge: Hvit
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
        Artikkelnr: 11274-002
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
        Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

        Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Sports Bra White
      L M S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      L M S XS
      Define Cropped 1/4 Zip Black
      449kr
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      45
      L M S XL XS
      Define Cropped 1/4 Zip Sand
      249kr (449kr)
      Define Seamless Pocket Tights Black
      L M S XS
      Define Seamless Pocket Tights Black
      699kr
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      L M S XL XS
      Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
      449kr

      Andre kjøpte også:

      Define Seamless Tights Black Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Black Wmn
      599kr
      Define Seamless Sports Bra Black
      L M S XL XS
      Define Seamless Sports Bra Black
      349kr
      Define Seamless Sports Bra White
      L M S XS
      Define Seamless Sports Bra White
      349kr
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      L M S XS XL
      Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
      599kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America