&noscript=1" /> Define Cropped 1/4 Zip Taupe | Kjøp treningsklær på nett | ICAN
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Sikker betaling
  • Mer enn 70 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp

ICIW-familien ser flott ut!

Define Cropped 1/4 Zip Taupe

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

SOMERSALG
Størrelsesguide
Velg størrelseL
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Define Seamless er en av våre mest populære kolleksjoner og det er lett å forstå hvorfor. Det sømløse stoffet er mykt, elastisk og smidig, noe som resulterer i et plagg med god bevegelighet og passform. Tights, sports-BH-er og topper i ulike trendy farger gjør Define Seamless til ypperlige treningsklær til mange ulike typer trening.

    - 4-veis elastisk stoff i den seneste sømløse teknologien for å øke bevegelighet under trening
    - ICIW-logo foran
    - ICANIWILL-logo bak
    - YKK 1/4-glidelås foran
    - SWEATTECH™
    - Kort passform 

    Modellen er 174 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Beige
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Artikkelnr: 11309-125
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    SOMERSALG
    Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
    35
    L M XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Taupe Melange Wmn
    259.35kr (399kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    35
    L M S XS
    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    454.35kr (699kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Sports Bra Taupe Melange
    30
    L XS
    Define Seamless Sports Bra Taupe Melange
    244.30kr (349kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Tights Taupe Melange Wmn
    40
    L
    Define Seamless Tights Taupe Melange Wmn
    359.40kr (599kr)

    ICIW-familien ser flott ut!

    Vurderinger

    Bestselgere

    SOMERSALG
    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    35
    L M S XS
    Define Seamless Pocket Tights Taupe Melange
    454.35kr (699kr)
    Nytt!
    SOMERSALG
    Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
    30
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Cloudy Violet Wmn
    489.30kr (699kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Cropped T-shirt Faded Violet Melange Wmn
    50
    L
    Define Seamless Cropped T-shirt Faded Violet Melange Wmn
    199.50kr (399kr)
    Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
    30
    L XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Light Grey Wmn
    279.30kr (399kr)

    Andre kjøpte også:

    SOMERSALG
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    70
    L
    Define Seamless LS Crop Top Black Wmn
    119.70kr (399kr)
    SOMERSALG
    Define Cropped 1/4 Zip White
    25
    L M
    Define Cropped 1/4 Zip White
    336.75kr (449kr)
    SOMERSALG
    Define Cropped 1/4 Zip Powder Blue
    30
    L M S
    Define Cropped 1/4 Zip Powder Blue
    314.30kr (449kr)
    SOMERSALG
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    20
    L M S XS
    Define Seamless Tights Jungle Green Wmn
    479.20kr (599kr)

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America