&noscript=1" /> Everyday Seamless LS White Wmn | Kjøp treningsklær på nett | IC
  • Gratis frakt på alle bestillinger over 500 NOK
  • Mer enn 130 000 anmeldelser
  • 365 dager åpent kjøp
  • 100% klimatkompensert

ICIW-familien ser flott ut!

Everyday Seamless LS White Wmn

Langermet treningsgenser i sømløst materiale. Tettsittende passform.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Black Week
Størrelsesguide
Velg størrelseML
Varer bestilt før 13:00 vil bli sendt samme dag!
Finnes i disse fargene
  • Beskrivelse
  • Denne nye langermede trøyen er laget av et superlett, hurtigtørkende materiale, med 94% Nylon og 6% Elastan. Perfekt for tøffe treningsrunder. ICIW-signaturmønster vevet under ermet.

    Dekorativt vevet mønster både i sidene og på ryggen. Mønsteret er laget med vevet mesh-teknologi som også hjelper til med å ventilere kroppsvarmen under trening. ICIW-trykk på forsiden samt mellom skulderbladene på ryggen. Reflekterende (refleks) detaljer nederst på baksiden. Farger

    - Finnes i Hvit, Svart og Navy-blå. Normal i størrelsen, velg din vanlige størrelse.

    Modellen er 170 cm og bruker XS.

  • Spesifikasjoner
    • Farge: Hvit
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 94% Nylon, 6% Elastane
      Artikkelnr: 11246-002
      Kolleksjon: Everyday Collection
    • Levering
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager.
      Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva)

      Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

    • Hjelpe?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakt oss

    Kjøp denne stilen

    Everyday Seamless Sports Bra White
    60
    XS
    Everyday Seamless Sports Bra White
    120kr (299kr)
    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    50
    L
    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    174kr (349kr)

    ICIW-familien ser flott ut!

    omdömen

    Bestselgere

    Nytt!
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper Navy
    20
    L XS
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper Navy
    399kr (499kr)
    Everyday Tank Top Black
    30
    XL XXL
    Everyday Tank Top Black
    174kr (249kr)
    Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
    50
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
    174kr (349kr)
    Everyday Seamless Sports Bra Black
    60
    XS
    Everyday Seamless Sports Bra Black
    120kr (299kr)

    Andre kjøpte også:

    Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
    20
    L/XL S/M
    Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
    95kr (119kr)
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    30
    L M S XS
    Everyday Seamless LS Black Wmn
    315kr (449kr)
    Everyday 1/4 Zip Wmn White
    30
    L M S
    Everyday 1/4 Zip Wmn White
    315kr (449kr)
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
    20
    L M S XL XS
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
    399kr (499kr)

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America