Everyday Seamless LS Black Wmn

449kr

Langermet treningsgenser i sømløst materiale. Tettsittende passform.

Valgt farge: Svart
Finnes i disse fargene
Everyday Seamless LS Black Wmn
Everyday Seamless LS Graphite Wmn
Everyday Seamless LS White Wmn
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.



Seamless Women (cm)
XSSMLXLXXL
Waist (C)56-6262-6868-7474-8080-8686-92
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105105-111111-117
Thigh47-5050-5353-5656-5959-6262-65
Inseam to floor (E)76,57879,5818283
Chest (B)75-8181-8787-9393-9999-105105-111
Arm length (A)545657,5596061





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Velg størrelse
XS S M L
Kjøp et matchende produkt
Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Ventilerende nettingmateriale

    Plagget er laget av et ventilerende nettingmateriale. Netting er et gjennomhullet eller åpent strikket tøy som slipper gjennom luft og kroppsvarme, noe som gir et lett og svalt materiale. Perfekt for svette treningsøkter.

Tekniske egenskaper
  • Seamless

    Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk.

    Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke.

    Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

    Ventilerende nettingmateriale

    Plagget er laget av et ventilerende nettingmateriale. Netting er et gjennomhullet eller åpent strikket tøy som slipper gjennom luft og kroppsvarme, noe som gir et lett og svalt materiale. Perfekt for svette treningsøkter.

  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen er 170 cm og bruker XS.

    Denne nye langermede trøyen er laget av et superlett, hurtigtørkende materiale, med 94% Nylon og 6% Elastan. Perfekt for tøffe treningsrunder. ICIW-signaturmønster vevet under ermet.

    Dekorativt vevet mønster både i sidene og på ryggen. Mønsteret er laget med vevet mesh-teknologi som også hjelper til med å ventilere kroppsvarmen under trening. ICIW-trykk på forsiden samt mellom skulderbladene på ryggen. Reflekterende (refleks) detaljer nederst på baksiden. Farger

    - Finnes i Hvit, Svart og Navy-blå. Normal i størrelsen, velg din vanlige størrelse.
    Spesifikasjoner
      Farge: Svart
      Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
      Materialer: 94% Nylon, 6% Elastane
      Artikkelnr: 11245-001
      Kolleksjon: Everyday Collection
    • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

      Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

      Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


    • Beskrivelse

    • Denne nye langermede trøyen er laget av et superlett, hurtigtørkende materiale, med 94% Nylon og 6% Elastan. Perfekt for tøffe treningsrunder. ICIW-signaturmønster vevet under ermet.

      Dekorativt vevet mønster både i sidene og på ryggen. Mønsteret er laget med vevet mesh-teknologi som også hjelper til med å ventilere kroppsvarmen under trening. ICIW-trykk på forsiden samt mellom skulderbladene på ryggen. Reflekterende (refleks) detaljer nederst på baksiden. Farger

      - Finnes i Hvit, Svart og Navy-blå. Normal i størrelsen, velg din vanlige størrelse.
      Spesifikasjoner
        Farge: Svart
        Laundry: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger.
        Materialer: 94% Nylon, 6% Elastane
        Artikkelnr: 11245-001
        Kolleksjon: Everyday Collection
      • Levering

      • Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din.

        Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling.

        Vi tilbyr retur innen 365 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.


      omdömen

      ICIW-familien ser flott ut!

      Andre kjøpte også:

      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      S/M L/XL
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      119kr
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      L S M XS
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      449kr
      Everyday Seamless LS White Wmn
      M L S
      Everyday Seamless LS White Wmn
      449kr
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      L S XS M XL
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      499kr
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      L S M XS
      Everyday Seamless LS Graphite Wmn
      449kr
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      M XL L S
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      499kr
      Everyday 1/4 Zip Wmn White
      M XS L S
      Everyday 1/4 Zip Wmn White
      449kr
      Everyday 1/4 Zip Wmn Graphite
      33
      M XS L S
      Everyday 1/4 Zip Wmn Graphite
      299kr (449kr)

      Andre kjøpte også:

      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      S/M L/XL
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      119kr
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      L S M XS
      Everyday 1/4 Zip Wmn Black
      449kr
      Everyday Seamless LS White Wmn
      M L S
      Everyday Seamless LS White Wmn
      449kr
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      L S XS M XL
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      499kr

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America